Przedszkole

JESTEŚMY DZIEĆMI BOŻYMI 5 lat Św. Stanisław Zobacz większe

JESTEŚMY DZIEĆMI BOŻYMI 5 lat Św. Stanisław

9788374225458

Nowy produkt

Jesteśmy dziećmi Bożymi

Podręcznik do nauki religii

dla dzieci pięcioletnich


Wydawnictwo: Święty Stanisław

Stron: 98

Oprawa: miękka

Format: 200 x 260 mm

ISBN:  9788374225458

Więcej szczegółów

1000 Przedmioty

na magazynie

11,99 zł brutto

Więcej informacji

Podręcznik do nauki religii dla dzieci pięcioletnich "Jesteśmy dziećmi Bożymi" - redakcja: ks. Tadeusz Panuś, ks. Andrzej Kielian, s. Damaris Pawłowska

Zatwierdzenie przez komisję wychowania katolickiego: Podręcznik nr AZ-03-01/10-KR-16/13 do nauczania religii rzymskokatolickiej w grupie pięciolatków, zgodny z programem nauczania nr AZ-0-01/10. "Kochamy dobrego Boga"

Człowiek dorosły chce przekazać dzieciom to, co najlepsze. Ewangelista Marek podkreśla czułość i delikatność Zbawiciela względem dzieci: Jezus brał dzieci w objęcia, kładł na nie ręce i błogosławił je (por. Mk 10,16). Wpisując się w tę troskliwą relację do dzieci, oddajemy w Wasze ręce podręcznik do nauki religii dla dzieci pięcioletnich, który nosi tytuł Jesteśmy dziećmi Bożymi. Wszyscy, niezależnie od wieku, należymy do wielkiej rodziny Bożej i naszym zadaniem jest pomoc dzieciom w odkrywaniu wartości, którymi żyje ta rodzina. Bądźmy dla nich przewodnikami, którzy pokazują, że Pan Bóg jest i troszczy się o nas. Współpracujmy z katechetami w wychowaniu dzieci do tego, co dobre i piękne i rozwijaniu w nich radości, którą daje wiara. Ufamy, że ten podręcznik będzie dobrą pomocą dla Was w trosce o rozwój i wzrastanie w wierze Waszych dzieci. Niech wspólna z katechetami realizacja tego podręcznika pomoże Waszemu dziecku i Wam doświadczyć, że jesteśmy dziećmi Bożymi.

Towar jest nowy

Do każdej transakcji dołączamy paragon lub na życzenie klienta fakturę VAT

1 Podobnych produktów w tej kategorii