Macmillan

NEW VOICES 2 PODRĘCZNIK + ĆWICZENIA WIELOLETNIE Zobacz większe

NEW VOICES 2 PODRĘCZNIK + ĆWICZENIA WIELOLETNIE

9788376213385 9788376214740

Nowy produkt

NEW VOICES 2

PODRĘCZNIK WIELOLETNI + ĆWICZENIA ECONOMY VERSION

JĘZYK ANGIELSKI

GIMNAZJUM

Wydawnictwo: MACMILLAN

autorzy:  Catherine McBeth, Katherine Bilsborough, Steve Bilsborough  

typ oprawy: oprawa miękka

ISBN: 9788376213385

  9788376214740

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

na magazynie

41,20 zł brutto

Więcej informacji

New Voices to uaktualniona wersja bestsellerowego kursu dla uczniów gimnazjum. Seria w pełni realizuje założenia podstawy programowej – zarówno dla poziomu III.0, jak i III.1. Jest zgodna z założeniami znowelizowanej ustawy oświatowej. New Voices doskonale przygotowuje do egzaminu gimnazjalnego oraz pozwala rozwinąć sprawności komunikacyjne w sytuacjach bliskich realiom nastolatków.

Seria w przemyślany sposób wzbogaca zasoby leksykalne uczniów. Podstawowe zwroty i wyrażenia wprowadzane są w sekcjach Vocabulary, a następnie utrwalane i rozwijane w czytankach i tekstach kulturowych. Trudniejsze słownictwo do każdego rozdziału pojawia się w dodatkowej sekcji Vocabulary plus.

W New Voices wszystkie teksty są zmienione. Ich tematyka odzwierciedla aktualne zainteresowania uczniów oraz pozwala na poszerzenie wiedzy z różnych dziedzin nauki i kultury.

Seria pozwala na solidne przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym już od pierwszej części kursu. Zadania egzaminacyjne zamieszczono zarówno w sekcjach rozwijających umiejętności językowe, jak i sekcji egzaminacyjnej Test Practice, która pojawia się na końcu każdego rozdziału.

Serii towarzyszy projekt filmowy w formule 2.0 – New Voices Over to You. Projekt umożliwia uczniom przygotowanie filmów utrwalających słownictwo i zwroty zawarte w podręcznikach New Voices. Możliwość wykorzystania nowych technologii sprawia, że uczniowie angażują się w zadanie i lepiej utrwalają umiejętności językowe.

Towar jest nowy

Do każdej transakcji dołączamy paragon lub na życzenie klienta fakturę VAT

30 Podobnych produktów w tej kategorii