Język Rosyjski

Kak raz 1 Język rosyjski Podręcznik WSiP 2019 Zobacz większe

Kak raz 1 Język rosyjski Podręcznik WSiP 2019

9788302181085

Nowy produkt

Kak raz 1 Język rosyjski

Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum

  • Wydawnictwo:  WSiP
  • Autorzy:  Olga Tatarchyk
  • Rok wydania:  2019
  • ISBN:  9788302181085

Więcej szczegółów

39 Przedmioty

na magazynie

48,90 zł brutto

Więcej informacji

Cykl podręczników Kak Raz jest przeznaczony dla uczniów rozpoczynających naukę języka rosyjskiego po szkole podstawowej, którzy nie zdają matury z tego przedmiotu. Nacisk został w nim położony na realizację treści nauczania i kształcenie umiejętności wskazanych w podstawie programowej, wersja III.2.0. Jest w pełni zgodny z wymaganiami nowej podstawy programowej i prowadzi do osiągnięcia poziomu A2+.

Koncepcja metodyczno-dydaktyczna podręcznika Как раз opiera się na założeniach dydaktyki komunikacyjnej. Zgodnie z nimi przez prezentowanie języka w realnych kontekstach komunikacyjnych uczniowie nabierają biegłości w realizowaniu różnych, właściwych dla danej sytuacji celów komunikacyjnych.

Tematy poruszane w lekcjach są doskonale dostosowane do zainteresowań dzisiejszych nastolatków. Współczesne rosyjskie słownictwo wprowadzane na kartach książki ułatwia uczniom rozumienie tekstów użytkowych.

Cykl zakłada autonomiczne kierowanie procesem uczenia się przez ucznia oraz indywidualizację nauczania, czemu sprzyjać mają dodatkowe materiały: teksty o tematyce realio- i kulturoznawczej dotyczące Rosji oraz strona z zadaniami trudniejszymi dla uczniów zdolniejszych, chcących w szerszym zakresie poznać język rosyjski).

Dodatkowo zastosowano w nim spiralny układ treści, polegający na powracaniu do zagadnień poruszonych wcześniej w celu ich utrwalenia i poszerzenia.

Towar jest nowy

Do każdej transakcji dołączamy paragon lub na życzenie klienta fakturę VAT