Bez opracowania twarda oprawa

Mały Książę z ilustracjami Autora twarda oprawa Zobacz większe

Mały Książę z ilustracjami Autora twarda oprawa

9788375178548

Nowy produkt

Mały Książę

  Antoine de Saint-Exupéry

 

Wydawnictwo: GREG

autor: Antoine de Saint-Exupéry

liczba stron: 84

typ oprawy: oprawa twarda

format: 175 x 250 mm

ISBN: 9788375178548

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

na magazynie

7,70 zł brutto

Więcej informacji

Mały Książę w serii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku! Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna.

Przedstawiamy wyjątkową edycję Małego Księcia z oryginalnymi ilustracjami Autora z roku 1942.

To opowieść o niezwykłym chłopcu, który od lat uczy, jak patrzeć na świat oczami dziecka, jak nie zatracić wrażliwości i wyobraźni, czym jest prawdziwa przyjaźń i miłość. Powieść Antoine’a de Saint-Exupéry’ego została przetłumaczona na ponad 270 języków, kochana przez rzesze czytelników, należy do arcydzieł światowej literatury.

Mały Książę to wzruszająca, ciepła, pocieszająca lektura, o której nie sposób zapomnieć i którą można czytać wciąż od nowa, za każdym razem odnajdując w niej coś wartościowego. Zapraszamy do lektury, a może kiedyś niespodziewanie i do was przyjdzie mały chłopiec i poprosi: „Proszę, narysuj mi baranka”?

Wydanie w serii Kolorowa Klasyka zawiera piękne, barwne rysunki autorstwa Antoine’a de Saint-Exupéry’ego. Twarda oprawa zapewni trwałość i atrakcyjny wygląd książki!

Towar jest nowy

Do każdej transakcji dołączamy paragon lub na życzenie klienta fakturę VAT

30 Podobnych produktów w tej kategorii